CSR

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Już dziś rusza kolejna edycja akcji charytatywnej w PDB Buchalteria.

W tym roku wspieramy podopiecznych Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do organizowanej przez nas akcji „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”. Chcielibyśmy w ten sposób wspomóc Dzieci, które mają za sobą trudne chwile. Kto wie? Może uda nam się sprawić, że pojawią się uśmiechy na ich twarzach pierwszy raz od dłuższego czasu?

Nasza Akcja trwa do 17 września.

Z zebranych funduszy zostaną zakupione potrzebne artykuły dla Dzieci w wieku od 8 do 18 lat ze wspomnianego Domu Dziecka. Nasi Pracownicy zawiozą paczki do placówki, sprawiając tym samym ogromną radość Dzieciom i Opiekunom, po czym przewidziane jest spotkanie z podopiecznymi.

Możliwe formy wsparcia

Datki finansowe można przekazywać na konto firmowe PDB Buchalteria Sp. z o.o. Sp. K.: PL96 1050 1520 1000 0090 3138 8672 z dopiskiem „Akcja – Dom Dziecka nr 3”.

Dary w formie:

  • artykułów szkolnych (zeszyty, bloki, papier kolorowy, kredki i pisaki, plastelina, ołówki, cyrkle, linijki i ekierki, piórniki, farby, pędzelki do farb, kleje, nożyczki, teczki, przybory do pisania, okładki i naklejki, bibuła itp.),
  • gier planszowych i książek,
  • środków czystości (kosmetyki do pielęgnacji ciała, żele pod prysznic, szampony, odżywki do włosów, artykuły do higieny jamy ustnej, artykuły higieniczne, chemia gospodarcza),

przyjmujemy w głównej siedzibie PDB Buchalteria przy ul. Wrocławskiej 6/31 w Poznaniu.

Zapraszamy do współtworzenia z nami tej wspaniałej 9 edycji naszej Akcji, bowiem jeśli nasze działanie spowoduje uśmiech na twarzy choćby jednego dziecka – naprawdę warto!

Najnowsze artykuły

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Czytaj więcej

Pokochaj psie smutki - przytul zwierzaka

Czytaj więcej

Kolejna, bardzo szczęśliwa edycja akcji charytatywnej „Przywracamy uśmiech na twarzach chorych dzieci”

Czytaj więcej