CSR

Jesteśmy świadomi tego, że nasza firma PDB Buchalteria ma wpływ na społeczeństwo i środowisko. Chcemy przyczynić się do ich zrównoważonego rozwoju, zdrowia społecznego, wyrównania szans oraz do ochrony środowiska.

Do prowadzonych przez nas działań dołączają nasi pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi. Bardzo cieszymy się ze zbudowanej kultury organizacyjnej, która jest między innymi nastawiona na wsparcie i dbałość o lokalną i globalną społeczność oraz odpowiedzialność za własne działania, nie tylko w firmie, ale również poza nią.

Naszym marzeniem i uważamy, że także obowiązkiem, jest wspieranie lokalnej społeczności.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

W tym roku wspieramy podopiecznych Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do organizowanej przez nas akcji „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”.

Czytaj więcej

Pokochaj psie smutki – przytul zwierzaka

Już dziś rusza kolejna edycja akcji charytatywnej w PDB Buchalteria.
W przeciwieństwie do lat poprzednich, tym razem pomożemy nie dzieciom, a naszym
czworonożnym przyjaciołom ze Schroniska w Skałowie. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do organizowanej przez nas akcji „Pokochaj psie smutki – przytul zwierzaka”.

Czytaj więcej

Kolejna, bardzo szczęśliwa edycja akcji charytatywnej „Przywracamy uśmiech na twarzach chorych dzieci”

Nasza rzeczywistość została mocno ograniczona w poprzednich latach. Nie mogliśmy swobodnie się spotykać, odwiedzać bliskich, korzystać z wcześniej dostępnych rozrywek. To był bardzo wymagający, a czasami po prostu smutny czas. A gdyby to było codziennością? Niestety, dla dzieci ze szpitala jest to codzienność, dlatego serdecznie zapraszamy Was do zmiany, choćby chwilowej, ich codzienności. Zmieńmy ich rzeczywistość w pełną kolorów, kreatywności, piękna spontaniczną radość.

Czytaj więcej

Nasza Akcja „Przywróć uśmiech na twarzach chorych dzieci” – Szpital dziecięcy im. Krysiewicza w Poznaniu – listopad 2020

W tym roku, pacjentom i pacjentkom szpitala im. B.  Krysiewicza w Poznaniu było jeszcze trudniej niż wcześniej. Ze względów bezpieczeństwa zostali poprzenoszeni do mniejszych oddziałów, ograniczono wizyty, zrezygnowano z części zabawek.

Czytaj więcej