O nas

Firma PDB Buchalteria to efektywna kombinacja wyspecjalizowanych pracowników, oferty stworzonej w oparciu o potrzeby klientów, nowoczesne systemy informatyczne oraz ciągły rozwój naszej eksperckiej kadry. W sercu Poznania!

Od początku stawialiśmy i dalej stawiamy na partnerstwo, relacje z klientami oraz solidność w świadczeniu usług. Różnorodność nie jest dla nas problemem, cieszymy się, mogąc zadbać o naszych klientów i wspólnie wypracować model współpracy, który będzie optymalny dla obu stron.

Dlatego nasza księgowość to nie tylko US i ZUS, to wsparcie w rozwoju Państwa firmy. Oferujemy również doradztwo w zakresie bardziej globalnego spojrzenia na Państwa firmę lub organizację. Nasze zespoły zapewniają Państwu porady prawne, raportowanie biznesowe, które wspiera planowanie oraz zarządzanie firmą. Pomagamy firmom na poziomie projektowania i optymalizacji procedur, skracamy także przepływ dokumentów wdrażając informatyczne rozwiązania. Na miejscu świadczymy również usługi kancelaryjne.

Jak to możliwe? Zespół PDB Buchalterii składa się ze specjalistów oraz ekspertów i mimo, że jesteśmy młodą firmą, to od dawna jesteśmy wyposażeni w wiedzę oraz umiejętności miękkie. Dodatkowo łączymy swoje doświadczenie z firmą J&P podwajając dla Państwa liczbę naszych ekspertów oraz rozszerzając wachlarz możliwości, doświadczeń i wiedzy tak, by najlepiej zadbać o sukces Państwa firmy!