CSR

Pokochaj psie smutki – przytul zwierzaka

Już dziś rusza kolejna edycja akcji charytatywnej w PDB Buchalteria.

W przeciwieństwie do lat poprzednich, tym razem pomożemy nie dzieciom, a naszym czworonożnym przyjaciołom ze Schroniska w Skałowie. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do organizowanej przez nas akcji „Pokochaj psie smutki – przytul zwierzaka”.

Wielkimi krokami zbliża się okres jesienno-zimowy, który jak wiemy jest dla takich organizacji wyjątkowo ciężki. Ten czas niesie ze sobą trudy zapewnienia zwierzakom ciepłego schronienia oraz specjalistycznego, bogatego w substancje odżywcze pożywienia.

Nasza Akcja rozpoczyna się 1 września i trwać będzie do 19 września. Zachęcamy do wsparcia nas finansowo oraz poprzez przekazywanie darów. Z zebranych funduszy zostaną zakupione wszystkie potrzebne artykuły do tego, aby zbliżająca się zima nie była tak trudna dla wciąż poszukujących domów zwierzaków.

Następnie nasi Pracownicy zawiozą zebrane i zakupione artykuły do schroniska, sprawiając tym samym ogromną radość zwierzakom i ich Opiekunom.

Datki finansowe można przekazywać PDB Buchalteria Sp. z o.o. Sp. K.:
PL96 1050 1520 1000 0090 3138 8672 z dopiskiem „Akcja – Schronisko Skałowo”.

Dary w formie karmy, koców, ręczników papierowych i żwirku dla kotów przyjmujemy natomiast w głównej siedzibie PDB Buchalteria przy ul. Wrocławskiej 6/31 w Poznaniu.

Zapraszamy do współtworzenia z nami tej wspaniałej edycji naszej Akcji!

Pokochaj psie smutki – przytul zwierzaka

Najnowsze artykuły

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Czytaj więcej

Pokochaj psie smutki - przytul zwierzaka

Czytaj więcej

Kolejna, bardzo szczęśliwa edycja akcji charytatywnej „Przywracamy uśmiech na twarzach chorych dzieci”

Czytaj więcej